اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک » کارگاه آموزشی “پیشگیری از رفتارهای پرخطر” برگزار شد
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶

کارگاه آموزشی “پیشگیری از رفتارهای پرخطر” برگزار شد

انتشار: یکشنبه, ۷ خرداد ۱۳۹۶ / ساعت ۱۰:۲۶:۰۰ |
کد خبر: 1902 |
بازدید: 149 views |
بدون دیدگاه

با همکاری دانشگاه اریکه پرسپولیس، اداره ورزش و جوانان و شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرچک کارگاه آموزشی “پیشگیری از رفتارهای پر خطر” برگزار شد. در این کارگاه دانشجویان، ضمن آشنایی با علت های روی آوردن افراد به مواد مخدر، روش های مختلف تشخیص اعتیاد و نحوه استفاده از این روش ها برای شناسایی افراد […]


با همکاری دانشگاه اریکه پرسپولیس، اداره ورزش و جوانان و شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرچک کارگاه آموزشی “پیشگیری از رفتارهای پر خطر” برگزار شد.
در این کارگاه دانشجویان، ضمن آشنایی با علت های روی آوردن افراد به مواد مخدر، روش های مختلف تشخیص اعتیاد و نحوه استفاده از این روش ها برای شناسایی افراد معتاد آموزش داده شد.
در این کارگاه آموزشی جدیدیان، مدرس کارگاه به بیان انگیزه های مختلف شیوع اعتیاد در جامعه پرداخت و افزود فرآیند خودشناسی صحیح در جامعه با شناخت توانایی ها و استعدادهای افراد می تواند نقش موثری در کاهش آسیب های اجتماعی داشته باشد.
وی با معرفی انواع مخدرهای رایج، جنبه های اعتیاد آور این مواد را بسیار جدی و مضر دانست و افزود: شیشه با شیوع قابل توجه و سهولت مصرف، به خطری جدی برای نسل جوان تبدیل شده است.
همچنین در ادامه این کارگاه آمارهای جانی، منطقه ای و کشور، علل و راه های ابتلا به ایدز و راه های پیش گیری نیز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *