اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک » وصيت نامه شهيد ورزشكار حسن كامراني
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶

وصيت نامه شهيد ورزشكار حسن كامراني

انتشار: شنبه, ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ / ساعت ۰۰:۰۱:۴۸ |
کد خبر: 925 |
بازدید: 1,402 views |
بدون دیدگاه

وصيت نامه شهيد ورزشكار حسن كامراني با درود و سلام به رهبر كبير انقلاب اسلامي و با درود به روان پاك شهداي اسلام و با درود به امت شهيد پرور ايران و درود به رزمندگان اسلام و درود به پدر و مادر عزيزم. اميدوارم كه وصيت نامه را خوانديد گريه نكنيد. مادرجان اگر من شهيد […]

123

وصيت نامه شهيد ورزشكار حسن كامراني

با درود و سلام به رهبر كبير انقلاب اسلامي و با درود به روان پاك شهداي اسلام و با درود به امت شهيد پرور ايران و درود به رزمندگان اسلام و درود به پدر و مادر عزيزم. اميدوارم كه وصيت نامه را خوانديد گريه نكنيد. مادرجان اگر من شهيد شدم گريه نكن. من هم مانند ديگران بودم. مادرجان من دوست داشتم بروم پيش امام حسين(ع). چون عاشق او بودم. مادرجان وقتيك ه مادري در اصفهان پنج تا فرزندانش را از دست داده و باز هم دعا مي كرد كه خدايا اگر باز هم فرزندي داشتم به جبهه مي فرستادم اما اصلا گريه نميكرد. مادرجان اما شما يك فرزند داده ايد كه دوست داشت پيش حسين برود. مادرجان خداوند امانتي را كه به شما داده شما هم بايد اين امانت را پس دهيد. حال چه در جبهه و چه در جاي ديگر. مادرجان اگر من شهيد شدم به رضا بگو نماز خود را به موقع بخواند. اگر نماز نخواند چطور مي خواهد جواب خدا را بدهد. مادرجان اگر من شهيد شدم دوست ندارم كه هر موقعي عكس مرا ديد گريه كني. اگر من شهيد شدم عكسم را در كمد بگذار چون نمي خواهم هر وقت عكس مرا ديدي گريه كني. مادرجان اگر من تو را ناراحت كرده ام اميدوارم كه از دست من راضي باشي. مادرجان اگر كربلا را گرفتيم و زنده بودم مي آيم و تمام شما را به كربلا مي برم. اگر شهيد شدم با برادرم حسين به كربلا بياييد. مادرجان اگر مرا از دست دادي هيچ ناراحت مشو، چون خداون امامنتي را كه به شما داده بود از شما پس گرفت. مادرجان مبادا گريه كني كه اجر من از دست برود. مادرجان تا جايي كه مي تواني امام را دعا كن. من را اصلا دعا نكن و فقط امام را دعا كنيد چون او بود كه انقلاب اسلام را بر جهان سرافراز كرد. مادرجان ديگر عرضي ندارم. پدرجان اگر من شهيد شدم من را در بهشت زهرا دفن كنيد و پولي را آوردند به شما بدهند اگر واقعا احتياج نداشتيد نگيريد و اگر لازم داريد مقداري از آن را به بچه هاي يتيم بدهيد و مقداري هم به مسجد كمك كنيد. حسين جان اگر بچه ها از من راضي نبودند آنها را از دست من راضي كن. حسين رزمندگان را دععا كن و به عبدالله و فاطمه بگو درسشان را بخوانند.

بگو دعاي آنها مستجاب مي شود بگو امام را دعا كنند.

مجمدجان آنقدر دعا مي كنم كه تمام مجروحين جنگ هرچه زودتر شفا پيدا كنند. پدرجان نمازقضا و روزه دارم آنها را عمل كن. مادرجان، پدرجان، رضاجان، محمدجان، حسين جان، فاطمه جان و عبدالله جان، خداحافظ.

حسن كامراني مورخه 5/12/62 روز جمعه ساعت 30/11

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *