اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک » وصيتنامه شهيد ورزشكار اسفنديار دژرفتار
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶

وصيتنامه شهيد ورزشكار اسفنديار دژرفتار

انتشار: پنج شنبه, ۲۹ آبان ۱۳۹۳ / ساعت ۱۷:۱۱:۵۰ |
کد خبر: 246 |
بازدید: 1,235 views |
بدون دیدگاه

وصيتنامه شهيد ورزشكار اسفنديار دژرفتار بسم الله الرحمن الرحيم در قاموس شهادت واژه وحشت معني ندارد. راهي است كه بايد پيموده و سفري است كه بايد رفت. پس بهتر كه در حال خدمت به اسلام و براي رضاي خدا شربت شهادت را بنوشم و با سرافرازي به لقاء پروردگار خود نائل شوم و اين همان […]

101

وصيتنامه شهيد ورزشكار اسفنديار دژرفتار

بسم الله الرحمن الرحيم

در قاموس شهادت واژه وحشت معني ندارد. راهي است كه بايد پيموده و سفري است كه بايد رفت. پس بهتر كه در حال خدمت به اسلام و براي رضاي خدا شربت شهادت را بنوشم و با سرافرازي به لقاء پروردگار خود نائل شوم و اين همان است كه اولياءالله آرزوي آن را مي كردند و در مناجاتهاي خود از خداي بزرگ آن را طلب مي كردند. خداي را شكر كه نعمت بزرگ ولايت را به ما عنايت فرمود و وجود شخصي بي نظير، همچون امام خميني را بين ملت ما ظاهر فرموده. اين بزرگترين عنايتي بود كه خداوند عالم به ما مرحمت فرموده است والا اكثر ما الان اشخاصي را كه خودشان مورد خشم و غضب خداوند و ملائكه او بودند به چشم افراد باايمان نگاه مي كرديم و در نمازهاي خود براي آنان طلب سلامتي و … مي كرديم(كنايه از روشن شدن-صفوف مومنين و منافقان).

پدر، مادر، برادران، دوستان و آشنايان؛ همانطور كه تا به حال در جهت اطاعت از خدا و رسولش و ائمه اطهار(س) و ولايت فقيه بوديد، همچنان به راه خود ادامه دهيد كه سعادت دنيوي و اخروي شما در اين اطاعتهاست. پدر، مادر و برادرم آگاه باشيد، اگر من هم جزء شهدا به حساب آمدم راه امام حسين(ع) را رفتم. راه حضرت علي اكبر را رفته‌ام- راه حضرت علي اصغر را رفته ام- راه بهشتي، رجائي، باهنر، مطهري و راه تمام شهيدان از صدر اسلام تاكنون را رفته ام و خون من بسيار ناقابل است و در برابر خونهاي ريخته شده ديگر شهداي اسلام، پس به جاي اينكه براي من گريه نكنيد، براي وجود مقدس امام حسين(ع) و رهروان پاك عاليقدر او گريه كنيد كه شهادت نه يك زندگي باختن(مرگ) كه يك انتخاب است و من با آگاهي كامل اين راه را انتخاب كرده ام.

همه آشنايان را به دو چيز سفارش و توصيه مي كنم يكي تقواي خداست(كه البته خودم درست از عهده آن برنيامدم) و دوم اينكه هر چند وقت يكبار اعمال خود را با ملاكهاي الهي منطبق كنيد و ببينيد چقدر از اعمالتان اسلامي است. باور كنيد كه ما تحمل عذاب الهي را نداريم اگر انسان باور كند كه قيامت به كليه حسابها رسيدگي مي شود، يك لحظه از ياد خدا غافل نمي گردد.

شما هنگامي عشق به شهادت پيدا مي كنيد كه از دو عامل شكيبايي و نماز، استقامت بجوييد و البته نماز گزاردن بسي سنگين است مگر براي كساني كه خاشع هستند.

والسلام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *