اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک » مسابقه بزرگ دو همگانی در شهرستان قرچک برگزار شد
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶

مسابقه بزرگ دو همگانی در شهرستان قرچک برگزار شد

انتشار: پنج شنبه, ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ / ساعت ۰۹:۴۹:۵۵ |
کد خبر: 1710 |
بازدید: 392 views |
بدون دیدگاه

مسابقه بزرگ دو همگانی با حضور 1000 ورزشکار دونده در شهرستان قرچک برگزار شد. به مناسبت هفته سلامت با شعار «مقابله با دیابت با تحرک فیزیکی و تغذیه سالم» و به همت اداره ورزش و جوانان، شبکه بهداشت و درمان و اداره آموزش و پرورش شهرستان قرچک مسابقه دو همگانی با استقبال پرشور دانش آموزان […]

مسابقه بزرگ دو همگانی با حضور 1000 ورزشکار دونده در شهرستان قرچک برگزار شد.

به مناسبت هفته سلامت با شعار «مقابله با دیابت با تحرک فیزیکی و تغذیه سالم» و به همت اداره ورزش و جوانان، شبکه بهداشت و درمان و اداره آموزش و پرورش شهرستان قرچک مسابقه دو همگانی با استقبال پرشور دانش آموزان برگزار شد.

در این مسابقه دوندگان مسیر 1500 متری را از  میدان امام خمینی (ره) تا مزار شهدای گمنام طی کردند.

در پایان این رقابت با حضور علیرضا جعفری معاون سیاسی – انتظامی فرماندار، حسین حیدری فرمانده سپاه 15 خرداد، علی قرائی فرمانده نیروی انتظامی، محسن خادمی رییس اداره ورزش و جوانان، مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش، جعفر کاظمی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمود شمسی‌پور رئیس سازمان بسیج ورزشکاران سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران، آزمان کادری رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، تعدادی از اعضای شورای شهر، زهرا شعبان زاده معاونت شبکه بهداشت و درمان به نفرات برتر جوایزی اهدا شد.

گفتنی است از ده تن از دوندگان برتر با اهدای جوایزی تقدیر به عمل آمد که در این میان مهدی عطایی, علی اکبر زاده و حسن حیدری رتبه های اول تا سوم  را به خود اختصاص دادند.

لازم به ذکر است در پایان مراسم مسئولان با گلباران مزار شهدای گمنام یاد و خاطره شهیدان را گرامی داشتند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *