اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک » فرماندار قرچک: اشتغال پایدار برای جوانان تعریف شود
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶

فرماندار قرچک: اشتغال پایدار برای جوانان تعریف شود

انتشار: یکشنبه, ۵ دی ۱۳۹۵ / ساعت ۱۲:۱۴:۱۳ |
کد خبر: 1862 |
بازدید: 204 views |
بدون دیدگاه

فرماندار و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان قرچک گفت: بایستی اشتغال پایدار برای جوانان تعریف شود. مسعود مرسلپور در جلسه ساماندهی امور جوانان شهرستان قرچک افزود: جوانان نیروی بالقوه مستعد هستند که باید برای آنان طوری برنامه ریزی شود که به نیروی بالفعل تبدیل شوند. وی بیان داشت: جوانان ایران در برهه های مختلف […]

فرماندار و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان قرچک گفت: بایستی اشتغال پایدار برای جوانان تعریف شود.
مسعود مرسلپور در جلسه ساماندهی امور جوانان شهرستان قرچک افزود: جوانان نیروی بالقوه مستعد هستند که باید برای آنان طوری برنامه ریزی شود که به نیروی بالفعل تبدیل شوند.
وی بیان داشت: جوانان ایران در برهه های مختلف توانمندی خود را به اثبات رساندند و این عزم و اراده آنان را در هشت سال دفاع مقدس مشاهده کردیم.
مرسلپور افزود: یکی از عواملی که باعث شد جوانان به فراموشی سپرده شوند این بود که دستگاههای متولی امور جوانان به خوبی به وظایف خود عمل نکردند.
وی با اشاره به اینکه در بحث فرهنگسازی خیلی ضعیف عمل شده و از فرصت های پیش آمده آنطور که باید استفاده نشده است، ادامه داد: اگر مشکل جوانان در این شهرستان بر اساس طرحهای پژوهشی مرتفع شود قابل تعمیم به سراسر کشور خواهد بود.
این مسئول گفت: برخی مشکلات و معضلات پیش روی جوانان در شرایط فعلی ناشی از عدم برنامه ریزی مناسب برای پر کردن اوقات فراغت آنهاست به همین دلیل باید طرح ها و برنامه های مناسب و عملی برای اجرای چنین برنامه هایی در نظر گرفته شود.
فرماندار قرچک افزود: جوانان اگر به خوبی شناخته شوند می توان به رشد و پیشرفت همه جانبه آن کشور امیدوار بود.
گفتنی است جلسه ساماندهی امور جوانان شهرستان قرچک به ریاست مسعود مرسلپور فرماندار و با حضور علیرضا جعفری معاون سیاسی انتظامی فرماندار، محسن خادمی رئیس اداره ورزش و جوانان و دیگر اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *