اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک » رییس اداره ورزش و جوانان قرچک: در سال جاری ۷ قهرمانی ملی برای قرچک به ارمغان آمده است
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶

رییس اداره ورزش و جوانان قرچک: در سال جاری ۷ قهرمانی ملی برای قرچک به ارمغان آمده است

انتشار: یکشنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۵ / ساعت ۱۲:۲۶:۴۰ |
کد خبر: 1802 |
بازدید: 264 views |
بدون دیدگاه

به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش رییس اداره ورزش و جوانان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه قرچک بود. محسن خادمی با اشاره به اهمیت ورزش برای سلامت افراد گفت: ورزش به عنوان واکسن برای بیماری ها عمل می کند و شادابی و نشاط را در جامعه به همراه دارد. وی ادامه داد: […]

به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش رییس اداره ورزش و جوانان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه قرچک بود.
محسن خادمی با اشاره به اهمیت ورزش برای سلامت افراد گفت: ورزش به عنوان واکسن برای بیماری ها عمل می کند و شادابی و نشاط را در جامعه به همراه دارد.
وی ادامه داد: امروزه با توجه به وجود بیماری های گوناگون در سطح جامعه ضروری است مردم پرداختن به ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند.
رییس اداره ورزش و جوانان قرچک اظهار داشت: طی یک سال گذشته اقدامات خوبی در زمینه افزایش فضاهای ورزشی انجام شده که بزودی شاهد افتتاح بخشی از آن خواهیم بود.
خادمی افزود: طی شش ماه سال جاری ۷ قهرمانی ملی در رشته های مختلف برای قرچک به ارمغان آمده که قابل مقایسه با سال های گذشته نمی باشد و اطمینان داریم این روند رو به افزایش خواهد بود.
سکاندار ورزش قرچک عنوان کرد: یکی از مشکلاتی که ورزش شهرستان با آن روبروست فرسودگی اماکن ورزشی می باشد و از یازده ماه پیش که به عنوان مسئول این اداره مشغول به کار شدم پیگیری های لازم را برای اختصاص اعتبار در این خصوص انجام دادم و امیدواریم با نظر مثبت مسئولان استان این امر محقق گردد.
خادمی تصریح کرد: یکی از اقدامات ما در سال جاری توجه به حوزه جوانان بوده و در این راستا اجرای برنامه های مختلف را در دستور کار قرار دادیم و طبق برنامه ریزی صورت گرفته اقدامات دیگری نیز تا پایان سال انجام خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *