اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک » دیدار محسن خادمی و رؤسای هیئت های ورزشی با فرماندار قرچک
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶

دیدار محسن خادمی و رؤسای هیئت های ورزشی با فرماندار قرچک

انتشار: شنبه, ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ / ساعت ۰۹:۳۲:۲۰ |
کد خبر: 1880 |
بازدید: 176 views |
بدون دیدگاه

به مناسبت فرارسیدن سال نو محسن خادمی و جمعی از رؤسای هیئت های ورزشی با مسعود مرسل پور، فرماندار قرچک دیدار کردند. در این دیدار فرماندار قرچک گفت: ورزش شهرستان به جهت خلق قهرمانی های متعدد و کسب مدال های رنگارنگ جهانی، آسیایی و کشوری در سطح کشور از جایگاه ویژه ای برخوردار است. مسعود […]

به مناسبت فرارسیدن سال نو محسن خادمی و جمعی از رؤسای هیئت های ورزشی با مسعود مرسل پور، فرماندار قرچک دیدار کردند.

در این دیدار فرماندار قرچک گفت: ورزش شهرستان به جهت خلق قهرمانی های متعدد و کسب مدال های رنگارنگ جهانی، آسیایی و کشوری در سطح کشور از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

مسعود مرسل پور نیز با ابراز رضایت از عملکرد اداره ورزش و جوانان بیان داشت: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ای به امر ورزش در کشور شد و در همین راستا اداره ورزش و جوانان قرچک عملکرد قابل توجهی را داشت و انتظار می رود این روند با همت بیشتر در سال جدید ادامه یابد.

در این دیدار رییس اداره ورزش و جوانان قرچک با اشاره به اقدامات صورت گرفته در سال ۹۵ اظهار داشت: سال گذشته با همت دلسوزان ورزش در شهرستان شاهد اقدامات خوبی بودیم که در این بین می توان به افتتاح خانه بوکس، خانه ژیمناستیک و همچنین پیشرفت ۸۰ درصدی سالن ورزشی داودآباد اشاره کرد.

وی عنوان کرد: در سال جدید افتتاح سالن ورزشی داود آباد، افتتاح فاز اول استادیوم ولیعصر(عج) و همچنین شروع عملیات ساخت خانه کشتی را در دستور کار داریم.

محسن خادمی افزود: با توجه به اینکه گسترش ورزش های همگانی از رویکرد های مهم ما در سال قبل بود در این راستا بر اساس آمار های اعلام شده استانی توانستیم رشد چشمگیری را نسبت به قبل ایجاد کنیم و امسال نیز این روند رو به رشد را ادامه خواهید یافت.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *