اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک » دیدار فرماندار قرچک با مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶

دیدار فرماندار قرچک با مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران

انتشار: یکشنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۵ / ساعت ۱۲:۴۳:۵۸ |
کد خبر: 1841 |
بازدید: 248 views |
بدون دیدگاه

مسعود مرسل پور، فرماندار شهرستان قرچک با رضا گل محمدی، مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران گفت: ورزش استان تهران در سطح کشور از جایگاه ویژه ای برخوردار است و کسب افتخارات بسیار در این حوزه نشان دهنده پتانسیل بالای […]

مسعود مرسل پور، فرماندار شهرستان قرچک با رضا گل محمدی، مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران گفت: ورزش استان تهران در سطح کشور از جایگاه ویژه ای برخوردار است و کسب افتخارات بسیار در این حوزه نشان دهنده پتانسیل بالای ورزشی در بین جوانان این استان می باشد.
وی ادامه داد: پیگیری فرمانداران در خصوص امر ورزش بسیار ارزشمند است و ما خرسندیم که فرماندار پرتلاش قرچک توجه ویژه ای به این حوزه دارند.
رضا گل محمدی اظهار داشت: ما تمام تلاش خود را در جهت ارتقاء ورزش استان تهران خواهیم کرد و در این زمینه فرمانداران به عنوان رییس شورای ورزش شهرستان ها می توانند کمک بسزایی داشته باشند.
در این دیدار فرماندار قرچک عنوان داشت: ورزش شهرستان قرچک از دیرباز از جایگاه ویژه ای در کشور برخوردار بوده و در رشته های مختلف مدال های رنگارنگ جهانی بارها برای قرچک به ارمغان آمده است.
وی افزود: توجه ویژه به ورزش های همگانی در بین مردم بسیار به چشم می خورد که این مایه خرسندی ما در شهرستان قرچک است.
مسعود مرسل پور گفت: با توجه به جمعیت بالا در شهرستان قرچک امکانات ورزشی موجود پاسخگو نیست و در این راستا اقدامات ارزنده ای از سوی اداره ورزش و جوانان در جهت توسعه فضا های ورزشی شهرستان در حال انجام است.
رییس شورای ورزش شهرستان قرچک:  یکی از مشکلات ورزش قرچک فرسودگی اماکن ورزشی است که در خصوص حل آن باید بودجه های لازم اختصاص یابد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *