اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک » برگزاری چهارمین نشست محسن خادمی با هیئت های ورزشی قرچک
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶

برگزاری چهارمین نشست محسن خادمی با هیئت های ورزشی قرچک

انتشار: یکشنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۵ / ساعت ۱۲:۳۳:۳۳ |
کد خبر: 1820 |
بازدید: 257 views |
بدون دیدگاه

چهارمین نشست محسن خادمی، رییس اداره ورزش و جوانان قرچک با رؤسا و نواب رییس هیئت های ورزشی برگزار شد. در این نشست محسن خادمی به بررسی عملکرد هیئت های ورزشی طی چند ماه گذشته پرداخت و اظهار داشت: اکثر هیئت های ورزشی عملکرد خوبی دارند و باید به جهت تلاش هایی که دارند از […]

چهارمین نشست محسن خادمی، رییس اداره ورزش و جوانان قرچک با رؤسا و نواب رییس هیئت های ورزشی برگزار شد.
در این نشست محسن خادمی به بررسی عملکرد هیئت های ورزشی طی چند ماه گذشته پرداخت و اظهار داشت: اکثر هیئت های ورزشی عملکرد خوبی دارند و باید به جهت تلاش هایی که دارند از آنها تشکر کنم.
این مسئول افزود: بی شک کسب قهرمانی های متعدد در ماه های اخیر توسط ورزشکاران قرچکی ثمره همین تلاش های مربیان و تلاشگران عرصه ورزش است.
وی همچنین از عدم فعالیت چند هیئت ورزشی قرچک انتقاد کرد و گفت: بعضی هیئت ها عملکرد مناسبی ندارند و روند فعالیتشان راضی کننده نیست که می بایست ضعف ها رفع گردد.
رییس اداره ورزش و جوانان قرچک عنوان کرد: ما در شهرستان قرچک جوانان و ورزشکاران با استعداد زیادی را داریم که در صورت حمایت از آنها شاهد پیشرفت و کسب قهرمانی در رشته های مختلف خواهیم بود و این موضوع در سایه تلاش و برنامه ریزی مناسب محقق می گردد.
سکاندار ورزش قرچک خاطرنشان کرد: در مسابقات امیدهای آینده در رشته های فوتسال و ووشو میزبان خواهیم بود که اقدامات لازم برای یک میزبانی خوب صورت گرفته و انتظار داریم هیئت های ورزشی قرچک تیم های خود را با آمادگی کامل در این مسابقات حاضر کرده و بدرخشند و ما هم در این راستا حمایت خواهیم کرد.
محسن خادمی گفت: خوشبختانه تعامل خوب ادارات و ارگان های قرچک با اداره ورزش و جوانان باعث شده تا ما بتوانیم برای رفع مشکلات بهتر عمل کنیم.
در این جلسه همچنین رؤسا و نواب رییس هیئت های ورزشی به ارائه گزارش عملکرد خود پرداختند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *