اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک » برگزاری جشنواره غذا در شهرستان قرچک
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶

برگزاری جشنواره غذا در شهرستان قرچک

انتشار: یکشنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۵ / ساعت ۱۲:۴۵:۱۰ |
کد خبر: 1844 |
بازدید: 295 views |
بدون دیدگاه

با همکاری اداره ورزش و جوانان قرچک و دانشگاه اریکه پرسپولیس جشنواره غذا ویژه دانشجویان و ورزشکاران برگزار شد. محسن خادمی، رییس اداره ورزش و جوانان در این زمینه اظهار داشت: این جشنواره با هدف ایجاد رقابت سالم در میان بانوان و ایجاد زمینه ای مناسب برای بانوان که بتوانند توانایی و استعداد آشپزی خود […]

با همکاری اداره ورزش و جوانان قرچک و دانشگاه اریکه پرسپولیس جشنواره غذا ویژه دانشجویان و ورزشکاران برگزار شد.
محسن خادمی، رییس اداره ورزش و جوانان در این زمینه اظهار داشت: این جشنواره با هدف ایجاد رقابت سالم در میان بانوان و ایجاد زمینه ای مناسب برای بانوان که بتوانند توانایی و استعداد آشپزی خود را به نمایش بگذارند، برگزار شد.
وی افزود: این جشنواره ها علاوه بر تزریق روحیه نشاط و پویایی در میان شهروندان سبب شناساندن توانایی بانوان می شود.
همچنین غلامحسین بازیاری، رییس دانشگاه اریکه پرسپولیس گفت: جشنواره غذا فرصت مناسبی بود تا شرکت  کنندگان از نزدیک سفره های رنگارنگ خلاقانه کدبانوهای هنرمند را مشاهده نمایند و زمینه مساعدتری هم برای بانوان آشپز حاضر در جشنواره فراهم کرد که خود را در یک رقابت آشپزی محک بزنند و توانایی و استعداد آشپزی خود را نشان دهند.
گفتنی است طعم، مزه، سلامت بودن غذاها، سفره آرایی و تزیین، استفاده از ظروف سالم برای ارائه غذا، کیفیت مواد اولیه استفاده شده درطبخ غذاها از موارد مد نظر داوران برای امتیاز دهی عنوان شده بود و برهمین اساس غذاهای با امتیاز بالاتر و آشپزهای برتر انتخاب، معرفی و تجلیل شدند.
در پایان این مسابقه از شیما قربانپور، معصومه شمس و لیلا جعفری به عنوان نفرات برتر تقدیر به عمل آمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *