اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک » برگزاري مسابقات شنا به مناسبت هفته تربيت بدني در شهرستان قرچك
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶

برگزاري مسابقات شنا به مناسبت هفته تربيت بدني در شهرستان قرچك

انتشار: سه شنبه, ۲۷ آبان ۱۳۹۳ / ساعت ۱۷:۱۴:۱۴ |
کد خبر: 185 |
بازدید: 1,480 views |
بدون دیدگاه

هيئت شنا بـا مديـريت حميد ميرزايـي به مـناسبت هـفته تربيـت بدني و بـا هدف گسترش و ارتقـاء سطح شنا درشهرستان قرچك يك دوره مسابقات شنا برگزارنمود. دراين مسابقات 50 شناگرازشهرستانهاي قرچك ، ورامين وپاكدشت حضورداشتند.اين مسابقات در16ماده ودر2بخش مبتدي(مسافت كوتاه) و حرفه اي(مسافت بلند)برگزار شدكه در پايان مسابقات با اهداء مدال و حكم قهرماني از […]

1

هيئت شنا بـا مديـريت حميد ميرزايـي به مـناسبت هـفته تربيـت بدني و بـا هدف گسترش و ارتقـاء سطح شنا درشهرستان قرچك يك دوره مسابقات شنا برگزارنمود.

دراين مسابقات 50 شناگرازشهرستانهاي قرچك ، ورامين وپاكدشت حضورداشتند.اين مسابقات در16ماده ودر2بخش مبتدي(مسافت كوتاه) و حرفه اي(مسافت بلند)برگزار شدكه در پايان مسابقات با اهداء مدال و حكم قهرماني از برترين ها تجليل گرديد.

بخش مبتدي (مسافت كوتاه )

25متركرال سينه

رده سني 7و8سال :   علي جهان مقام اول،محمد قاسمي مقام دوم،محمد رضاخزايي مقام سوم

رده سني 9و10سال:   پويا زلف خاني مقام اول ، عارف قاسمي مقام دوم ، محمد باقري مقام سوم

رده سني 11و12 سال : عرفان قاسمي مقام اول ، امير مهدي خسروان مقام دوم ، امير علي جلالي مقام سوم

رده سني 13و14سال: علي اكبرجواهري مقام اول ،سيدعلي زين الديني مقام دوم ،عارف محمودي مقام سوم

بخش حرفه اي (مسافت بلند )

رده سني زير10سال

50متركرال سينه : ابوالفضل آبدوست مقام اول ، ايليا عباسي مقام دوم ، پرهام شيركوند مقام سوم

25متر قورباغه : ايليا عباسي مقام اول ، عارف قاسمي مقام دوم ، پرهام شيركوند مقام سوم

 

 

رده سني 11و 12 سال

50متر كرال سينه : محمد رضا ملكي مقام اول ، سينا گودرزي مقام دوم ، علي عيني مقام سوم

50 متر كرال پشت : پوريا باباخاني مقام اول ، محمد دهقان مقام دوم ، سينا گودرزي مقام سوم

25متر پروانه : پوريا باباخاني مقام اول ، محمد دهقان مقام دوم ، محمدرضا ملكي مقام سوم

رده سني 13و14 سال

50متر كرال سينه : آرش حامد مقام اول ، آرمين پازوكي مقام دوم ، محمد حسين اردستاني مقام سوم

50 متر كرال پشت : احسان مخلوقي مقام اول ، آرمين پازوكي مقام دوم ، شايان پازوكي مقام سوم

50 متر قورباغه : آرش حامد مقام اول ، شايان پازوكي مقام دوم ، محمد امين پازوكي مقام سوم

رده سني 15تا 17سال

50متر كرال سينه : مجتبي شعباني مقام اول ، سجاد اميري مقام دوم ، افشاربيات مقام سوم ،

50متر قورباغه : مجتبي شعباني مقام اول ، سجاداميري مقام دوم ، پارسا زماني مقام سوم

رده سني 18تا 25سال

50متر كرال سينه : ميثم  شعباني مقام اول ، سعيد شعباني مقام دوم ، فرزين كريمي مقام سوم 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *