اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک » با حضور محسن خادمی نشست تخصصی هیئت ژیمناستیک قرچک برگزار شد
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶

با حضور محسن خادمی نشست تخصصی هیئت ژیمناستیک قرچک برگزار شد

انتشار: شنبه, ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ / ساعت ۱۲:۱۸:۳۲ |
کد خبر: 1885 |
بازدید: 228 views |
بدون دیدگاه

نخستین نشست تخصصی هیئت ژیمناستیک با حضور رییس اداره ورزش و جوانان قرچک برگزار شد. در این جلسه محسن خادمی از تلاش های مربیان فعال این رشته در سال گذشته قدردانی نمود و نکاتی را در خصوص ارتقاء و پیشرفت رشته ژیمناستیک بیان کرد. وی به افتتاح خانه ژیمناستیک قرچک در سال گذشته اشاره کرد […]

نخستین نشست تخصصی هیئت ژیمناستیک با حضور رییس اداره ورزش و جوانان قرچک برگزار شد.

در این جلسه محسن خادمی از تلاش های مربیان فعال این رشته در سال گذشته قدردانی نمود و نکاتی را در خصوص ارتقاء و پیشرفت رشته ژیمناستیک بیان کرد.

وی به افتتاح خانه ژیمناستیک قرچک در سال گذشته اشاره کرد و گفت: این مکان ورزشی با بروزترین امکانات رشته ژیمناستیک به بهره برداری رسیده که در سطح استان تهران نمونه است و آینده ای روشن برای ورزش ژیمناستیک قرچک پیش بینی می شود.

خادمی افزود: ژیمناستیک به عنوان ورزش پایه می باشد و باید برنامه ریزی لازم برای استعداد یابی و ترویج این رشته در بین دانش آموزان صورت گیرد.

رییس اداره ورش و جوانان قرچک تأکید کرد: بایستی در سال جدید کلاس های آموزشی ویژه مربیان به جهت ارتقاء سطح علمی و آگاهی از جدیدترین اطلاعات ورزش ژیمناستیک در سطح جهان با حضور مدرسان کشوری برگزار شود.

این مسئول اظهار داشت: با توجه به نزدیکی قرچک به پایتخت و امکانات فراهم شده در این رشته در نظر داریم میزبان مسابقات استانی در این شهرستان باشیم.

محسن خادمی عنوان کرد: با افتتاح خانه ژیمناستیک قرچک انتظار می رود در سال پیش رو حداقل  قهرمان استانی در بخش آقایان و بانوان را در این رشته داشته باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *